Camp skiturowy słowacja

poznaj tatry zachodnie i góry choczańskie

Ten skiturowy camp zapowiada się wyśmienicie! Spędzimy cztery dni pośród malowniczych gór Choczańskich, zamieszkamy w luksusowej, górskiej chacie, która będzie dla naszej grupy na wyłączność. Przede wszystkim jednak odpoczniesz aktywnie na łonie natury, wybierając się na trzy wycieczki skiturowe połączone ze szkoleniem. Brzmi dobrze? Zobacz szczegóły…

Ramowy program (pamiętaj, że to góry i nasz plan może ulec zmianie ze względu na warunki pogodowe. Tak czy inaczej nie będziesz się nudzić):

Czwartek – przyjazd w godzinach popołudniowych i zakwaterowanie w Chalet Liptov w Izipovcach na Słowacji. Ogarnięcie i sprawdzenie sprzętu, przedstawienie planu najbliższych trzech dni. Relaks w saunie i jacuzzi. Wieczorna integracja.

Piątek – śniadanie. Przejazd (ok 30-40min) na parking skąd ruszamy na pierwszą turę. W trakcie wycieczki- podstawowe szkolenie skiturowe. Powrót w godzinach popołudniowych. Relaks w saunie i jacuzzi. Integracja. Możliwy wyjazd do Kalameny (ok 20 min) na dzikie, gorące źródła.

Sobota – śniadanie. Przejazd (ok 30-40min) na parking skąd ruszamy na kolejną turę. W trakcie wycieczki – szkolenie „lawinowe ABC”. Powrót w godzinach popołudniowych. Relaks/ Integracja.

Niedziela – śniadanie. Po wymeldowaniu ruszamy na ostatnią, trzecią turę lub trekking po urokliwej dolinie Kwaczańskiej i Prosieckiej. Wszystko zależy od Twojej dyspozycji dnia i chęci. Wyjazd do domu w godzinach wczesnopopołudniowych

Co będzie celem wycieczek? 
W zależności od warunków pogodowych i lawinowych mogą to być: Salatyn, Chopok, Wielki Chocz, Rakytov, Rochacz Płaczliwy (nie dalej niż 50 min dojazdu od miejsca zakwaterowania) Wszystkie kierunki wycieczek dobierane są zawsze pod umiejętności grupy i jej kondycję. Nie nastawiamy się nigdy na konieczne zdobycie jakiegokolwiek szczytu – będziesz się uczyć, dobrze bawić i podziwiać piękne widoki – a wszystko to, zapewniając Ci 100% bezpieczeństwa.

Gdzie zamieszkasz? 
Super luksusowa chata na wyłączność dla naszej grupy – 
Chalet Liptov w miejscowości Izipovce na Słowacji.  Do dyspozycji komfortowe pokoje, aneks kuchenny, wspólny salon jak również sauna i jacuzzi !

Terminy: 
11-14.01.2024 ; 
Kliknij i zapisz się na ten termin
18-21.01.2024 ; 
Kliknij i zapisz się na ten termin
25-28.01.2024;  
Kliknij i zapisz się na ten termin

Cena: 
2299zł / os (first minute do 15.12)
2599zł /os (od 16.12.2024)


W cenie:
3 noclegi w pokojach 2-3 osobowych w 
Chalet Liptov (kliknij po więcej info);
3 bogate i róźnorodne śniadania;
opieka instruktora skituringu/ratownika GOPR i opieka przewodnika tatrzańskiego (tam gdzie jest to wymagane);
podstawowe szkolenie skiturowe
(kliknij tu i zobacz czego się nauczysz);
szkolenie z zakresu lawinowego ABC;

gadżet od K2 lub VIKING;

voucher zniżkowy na zakupy (Viking -30%, K2 -25%, BCA-10%);
ubezpieczenie NNW

Cena nie obejmuje: 
wyżywienia (poza śniadaniami);
wypożyczenia sprzętu (daj znać czego Ci brakuje, możemy pomóc);
dojazdu i transferów na miejscu;
ubezpieczenia OC 


dwóch skiturowców na szczycie podziwiających tatrzański szczyty w słoneczny dzień
instruktor przekazujący grupie informacje na temat lawinowego ABC
górska chata z drewna
jacuzzi w górskiej chacie

Jesteś zainteresowany?

Skontaktuj się ze mną!