O mnie

Cześć! Nazywam się rafał Michalik...

 …i chciałbym zaprosić Cię do mojego świata.

Pośród gór, w niewielkiej miejscowości nieopodal Żywca, mieszkam od 2018 roku. Od zawsze jednak czułem, że góry są moim domem i to w nich czuję się najlepiej. Czy to ucząc się w nich jeżdżąc na nartach kiedy miałem 5 lat, czy to eksplorując je już jako… nieco starszy człowiek 😉  To w nich czuję się jak u siebie i chciałbym sprawić, że poczujesz to samo co ja. Beskid Żywiecki, Mały oraz Śląski to miejsca najbliższe mojemu sercu i które chętnie pokażę Ci zarówno latem jak i zimą. Od ponad 15 lat jako instruktor narciarstwa, instruktor turystyki rowerowej czy instruktor skituringu zajmuję się szeroko pojęta turystyką aktywną. Swoją pasję postanowiłem również ostatnio przekuć w pomoc innym ludziom, wstępując do służby w GOPR Beskidy, gdzie spełniam się jako ratownik górski.

Aktualnie zimą zajmuję się organizacją szkoleń i wycieczek skiturowych po najbardziej urokliwych i niekoniecznie znanych zakątkach Beskidów. Latem zaś chciałbym zaprosić Cię w równie cudowne miejsca na wycieczkę na elektrycznym rowerze MTB. W wycieczki te i szkolenia zawsze wplatam elementy bezpieczeństwa w górach – zarówno w teorii jak i w praktyce (po więcej informacji zajrzyj w zakładkę szkolenie skiturowe lub wycieczki rowerowe).

Współpracuję także z Polskim Klubem Alpejskim, gdzie możesz spotkać mnie jako lidera górskich wypraw na alpejskie szczyty. Klikając TUTAJ dowiesz się więcej na ten temat.

alpinista na szczycie góry podczas wyprawy w Alpy
letni spacer po górach ścieżką przez las